Apie mus

Švenčių atributikos centras “Rasoti žiedai” su Jumis nuo 2008 metų.

Ruošiatės vestuvėms, krikštynoms, įmonės vakarėliui, gimtadieniui ar jubiliejui, Helovinui, Kalėdoms ar Naujiems Metams, ieškote atributikos, šeimos židinio, svečių palinkėjimų knygos, medalių, diplomų, jaunosios ir palydos puoštės, salės ir visos šventės dekoratorių, limuzino papuošimų, stalo kortelių ar kvietimų, krikštynų žvakės, ar krikštynų skraistės, jubiliejinės juostos, ar auksinių vestuvių lazdos, dovanos, ar dovanų kupono, norite kažkam padaryti staigmeną, norite pasipuošti salę helio balionais, ar paleisti dangaus žibintą? Jums padės švenčių atributikos centras „Rasoti Žiedai“, Taikos pr. 40 , Klaipėda. Visas prekes galite pamatyti ir užsakyti mūsų parduotuvėje, ar internete www.RasotiZiedai.lt

 

Planuojate parduotuvės, biuro ar įmonės atidarymą? Norite pasipuošti balionų girlianda, balionų arka, helio balionais, o gal skintų gėlių kompozicijomis užsukite švenčių atributikos centrą „Rasoti Žiedai“, Taikos pr. 40 , Klaipėda. Visas prekes galite pamatyti ir užsakyti mūsų parduotuvėje, ar internete www.RasotiZiedai.lt

 

Esate išvykę, ar negalite pasveikinti jubiliato ar jaunavedžių? Norite pasveikinti mylimąją Valentino dienos proga, o gal reikia pasveikinti kolegę Moters dienos proga, ar Mamą – Motinos dienos proga, o gal tiesiog norite kažkam padovanoti gerą nuotaiką? Užsakykite gėlių pristatymą internetu www.RasotiZiedai.lt nemokamas gėlių pristatymas Lietuvos miestuose:

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Mažeikiuose, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Pagėgiuose, Kuršėnuose, Biržuose, Rietave, Anykščiuose, Rokiškyje.

Netikėtai įteiktos gėlės – puikiausia dovana, kuri palieka neišdildomus įspūdžius. Nustebinkite savo draugus mylimuosius ir kolegas visoje Lietuvoje. Mus rasite Taikos pr. 40 , Klaipėda ir internete www.RasotiZiedai.lt

 

Planuojate išvažiuojamąją vestuvių ceremoniją, jums reikės arkos ar pavėsinės, nežinote kaip puošti pavartykite mūsų atliktų darbu foto galeriją: https://rasotiziedai.lt/darbu-galerija-2/

 

Norite pasidalinti informacija socialiniuose tinkluose aplankykite mus ir spauskite PATINKA

Švenčių atributikos centras „Rasoti Žiedai“:

https://www.facebook.com/rasotiziedai/

 

Gėlių pristatymas į namus Lietuvoje:

Nemokamas gėlių pristatymas į namus internetu Lietuvoje

 

Salės vestuvėms dekoras

Vestuvėms iškilmingumo suteikia pati ceremonija bažnyčioje ar santuokos rūmuose, o šią pakilią nuotaiką išlaikyti padeda šventės salės dekoras. Gražiai išpuošta salė iškart susilaukia svečių susižavėjimo ir vos įžengus nuteikia puikiai šventinei atmosferai. Vestuvių salės puošimas jau tapo neatsiejama šios šventės dalimi, tačiau kai kurie į tai pažvelgia atmestinai ir taip prarandama dalis visos šventės žavesio. Kiekviena detalė turi būti apgalvota iki smulkmenų, o visos jos kartu – derėti sukurdamos reginį, savo grožį atskleidžiantį detalėmis viso vakaro metu.

Vestuvių salės puošimas labiausiai priklauso nuo to, kokią vietą pasirinkote. Jei švenčiate tokiems renginiams kaip vestuvės pritaikytoje salėje ar restorane, žinoma, dekoracijų reikės mažiau. Kai kurios poros mėgsta pasirinkti ne visai tradicines vietas, pavyzdžiui, jaukų klėtį, didelę lauko pavėsinę ar terasą. Šie pasirinkimai reikalauja truputį daugiau pasiruošimo tam, kad būtų suteikta tinkama atmosfera, be to, vestuvių fotografai patvirtins, kad gražioje aplinkoje ir nuotraukos visada gaunasi gražesnės.

Stalo-dekoracijos-1

Vestuvių salės puošimas

Vienas pagrindinių puošybos elementų vestuvėse visada yra gėlės. Jų spalvas ir pasirinkimus diktuoja pagrindinis akcentas – nuotakos puokštė, o bendrą vaizdą ir kiekį lemia sezoniškumas. Rinktis egzotiškas gėles, kokiomis gali džiaugtis vestuves užsienyje keliantys jaunavedžiai, Lietuvoje yra labai brangu ir netikslinga – gyvos gėlės, atvežtos iš toli trumpai išlaiko savo pirminę išvaizdą, grožį. Vestuvių organizavimo profesionalai visada pataria rinktis sezoninius augalus, kurie atrodo gražiausiai ir yra aukščiausios kokybės.

Salės papuošimai dažniausiai neapsieina ir be popieriaus. Jo rūšių yra labai daug, o įgudusios rankos pagamina tikrus meno kūrinius. Prabangus auksinis, perlamutrinis, blizgus ar matinis popierius gali virsti prabangiai ir kartu žaismingai atrodančiomis salės dekoracijomis: drugeliais, gėlėmis, pauškteliais – šie motyvai itin populiarūs. Dėl popieriaus kaip materijos paprastumo jaudintis neverta, nes vestuvių fotografai viską įamžina tinkamu kampu, tad nuotraukoje žvelgdami į bendrą vaizdą nepagalvosite, kad taip dailiai atrodyti gali kasdien naudojamas ir puikiai pažįstamas popierius.

Stalo-dekoracijos-2

Paprastas ir lengvai bet kokioms patalpoms pritaikomas puošybos elementas yra balionai. Jie žavi dideliu pasirinkimu: įvairiaspalviai, skirtingų formų, su aplikacijomis arba be jų, pripūsti heliu ir pritvirtinti ant lazdelių… Klasikinis pasirinkimas baltų ar švelnios aukso spalvos balionų derinimas su vestuvių spalviniu akcentu. Be to, balionai visada atrodo gerai, kai jų yra daug, todėl jei bijote vaikų gimtadienio įspūdžio – jaudinatės tikrai be reikalo, nes tai solidi ir netgi elegantiška puošmena, kurią vestuvių fotografai puikiai panaudos nuotraukų fonui.

Stalo-dekoracijos-3

Žaidimai šviesa pastebimi kiekvienoje šventėje. Pirmiausia todėl, kad vestuvių fotografai kokybiškoms nuotraukoms prašo tinkamo apšvietimo, o antra – nedideli šviesos šaltiniai sukuria romantišką atmosferą. Žaisti su šviesa galima žvakių, lempučių girliandų pagalba. Vestuvių salės puošimui siūlomos specialios lemputės, kurias galima dekoruoti savarankiškai arba kabinti šviečiančias balta šviesa – jų atspindžiai žaidžia su kitais puošybos elementais ir sukuria nuostabų žaismą.