Pirkimo taisyklės

Prekių pirkimo – pardavimo internetinėje parduotuvėje www.RasotiZiedai.lt taisyklės

1. Bendrosios nuostatos:

1.1. Šioje sutartyje naudojamos sąvokos.

1.1.1. Pardavėjas – MB „Rasoti Žiedai“ įm. k. 304718798, PVM kodas LT100011741217, Taikos pr. 40, Klaipėda www.RasotiZiedai.lt.

1.1.2. Pirkėjas – yra fizinis arba juridinis asmuo, įsigijęs prekių www.RasotiZiedai.lt internetinėje svetainėje.

1.1.3. Taisyklės – tinklapyje esantis teisinis dokumentas, kuriame aprašomos Pardavėjo ir Pirkėjo pareigos ir teisės, prekių įsigijimo ir apmokėjimo sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka bei kitos su prekių pirkimu ir pardavimu susijusios nuostatos.

1.1.4. Sutartis – pirkimo-pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, kurią sudaro Pirkėjo patvirtinta prekių užsakymo paraiška ir Taisyklės.

1.1.5. Sąskaita – sąskaita–faktūra arba kvitas po apmokėjimo išrašomas dokumentas, patvirtinantis prekės įsigijimą interneto svetainėje www.RasotiZiedai.lt.

1.1.6. Apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas internetinės bankininkystės sistema, perveda pinigus į vieną iš Pardavėjo bankų sąskaitų. Arba pasirinkęs apmokėjimą per Paysera.lt, bei PayPal sistemą.

1.1.7. Visi užsakymai vykdomi tik gavus pilną apmokėjimą už prekes ir paslaugas.

1.2. Su Taisyklėmis Pirkėjas susipažįsta ir patvirtina (susipažinus su Taisyklėmis bei pažymėjus varnelę prie teiginio „ Besąlygiškai susipažinau ir sutinku su www.RasotiZiedai.lt taisyklėmis“), kiekvieno užsakymo metu.

1.3. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, pataisyti ar papildyti Taisykles. Taisyklių pakeitimas galioja tik tų užsakomų prekių atžvilgiu, kurie buvo pateikti po Taisyklių pakeitimo. Šios taisyklės galioja nuo 2015 m. sausio 31 dienos ir jos pakeičia visas ankstesnes, galiojusias www.RasotiZiedai.lt internetinėje parduotuvėje.

1.4. Gėlių pristatymas:

1.4.1. Gėles į namus pristatome tik Lietuvoje: Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Druskininkuose, Ukmergėje, Anykščiuose, Rokiškyje, Biržuose, Utenoje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kėdainiuose, Joniškyje, Kretingoje, Gargžduose, Palangoje, Priekulėje, Šilutėje, Pagėgiuose, Mažeikiuose, Kuršėnuose, Rietave, Plungėje.

1.4.2. Gėlių pristatymas prie gėlių nurodytuose miestuose nuo 9.00 iki 19.00val. NEMOKAMAI!!! Rajonuose pristatymas 15,00EUR + PVM
Dėl gėlių pristatymo tą pačią dieną teirautis tel. 869849075 9.00 iki 20.00val.
Pasirinkite Jums patikusią prekę, dėkite į krepšelį ir apmokėkite. Sulaukite administratoriaus pranešimo Jūsų nurodytu e-paštu apie apmokėjimo gavimo patvirtinimą ir laukite prekių.

1.4.3. Nemokamas gėlių pristatymas taikomas tiktai gėlėms ir puokštėms, kurių suma ne mažesnė, kaip 20EUR., saldainiai ir dovanos į tą sumą nesumuojamos, ir tiktai nurodytuose miestuose. Pasirinkite teisingai pristatymo būdą.

Prekes pristatome tik Lietuvoje.

Nemokamas prekių pristatymas nuo 145EUR. arba atsiimkite užsakytas prekes, švenčių atributikos centre “Rasoti Žiedai”, Taikos pr. 40, Klaipėda.

1.5. Kitų prekių pristatymas (dovanos suvenyrai, dovanų kuponai, ir visos kitos prekės):
1.5.1. Kitos prekės visoje Lietuvoje siunčiamos kurjerio pagalba atskirai nuo gėlių. Visom taisyklėm būna išimtys, bet išimtis darome mes. Jei patiko prekė ir labai norėtumėte tą prekę įteikti kartu su gėlėmis kitame Lietuvos mieste suderinkime šį klausimą telefonu +37069849075 naktimis į skambučius neatsakinėjame!
1.5.2. Kitos prekės siunčiamos per greitąjį pašto kurjerį tai patogus ir greitas prekių pristatymo būdas. Prekių pristatymui skaičiuojamas fiksuotas 5EUR+PVM. siuntimo ir pakavimo mokestis siunčiant kurjeriu arba 3EUR+PVM siuntimo ir pakavimo mokestis siunčiant į Omniva paštomatus. Prekės prie kurių aprašymo nėra nurodytas gaminimo laikas ir kurias turime sandėlyje išsiunčiamos sekančią darbo dieną gavus apmokėjimą už prekes ir siuntinio siuntimą. Pašto kurjeris prekes pristato visoje Lietuvoje, net ir į mažiausią miestelį išskyrus NERINGĄ. Jūsų užsakytas prekes pristatys Jūsų nurodytu adresu, Jums patogiu laiku. Nurodykite savo tikslų adresą, telefono numeri, vardą, pavardę. Kurjeris susisieks su Jumis ir susiderins tikslų siuntinio pristatymo laiką ir vietą.
Visi užsakymai vykdomi tik gavus pilną apmokėjimą už prekes ir paslaugas.

1.6. Pirkti elektroninėje parduotuvėje www.RasotiZiedai.lt turi teisę veiksnūs fiziniai asmenys; nepilnamečiai nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis; juridiniai asmenys.

  1. Asmens duomenų apsauga

2.1. Pardavėjas turi teisę rinkti ir apdoroti asmens duomenis, kuriuos Pirkėjas pateikė www.RasotiZiedai.lt ir, esant būtinybei, atskleisti juos tretiesiems asmenims siekiant įvykdyti užsakymą. Pirkėjo duomenys gali būti panaudoti informacijos siuntimui arba kitai internetinės parduotuvės veiklai tik gavus Pirkėjo sutikimą (susipažinus su Taisyklėmis bei pažymėjus varnelę prie teiginio „Susipažinau su www.RasotiZiedai.lt taisyklėmis ir su jomis sutinku“). Pirkėjas turi teisę bet kuriuo metu uždrausti jo asmens duomenų rinkimą ir apdorojimą, išskyrus atvejus, kai tai būtina įvykdyti sutartį. Duomenys apie internetinės parduotuvės www.RasotiZiedai.lt Pirkėjus ir lankytojus yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimo. Duomenų laikmenos yra visapusiškai apsaugotos nuo trečiųjų asmenų prieigos.

 

3. Pirkimo – pardavimo sutarties įsigaliojimas

3.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs perkamą (as) prekę (es) ir suformavęs prekių krepšelį, paspaudžia nuorodą „Apmokėti“.

3.2. Pardavėjas nėra įsipareigojęs atskirai pranešti Pirkėjui apie savo sutikimą sudaryti sutartį. Laikoma, kad Pardavėjas patvirtina užsakymą nuo momento, kai pradeda jį vykdyti.

3.3. Kiekviena tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta pirkimo – pardavimo sutartis yra registruojama ir saugoma www.RasotiZiedai.lt internetinės parduotuvės duomenų bazėje.

 

4. Pirkėjo teisės

4.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes www.RasotiZiedai.lt internetinėje parduotuvėje šių Taisyklių nustatyta tvarka.

4.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties, sudarytos su Pardavėju, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo daikto pristatymo dienos, išskyrus atvejus, kai sutartis sudaryta dėl:

prekių, kurios buvo pagamintos atsižvelgiant į asmeninius Pirkėjo poreikius arba pagal Pirkėjo pateiktas sąlygas; kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

4.3. Numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama. Taisyklių 4.2. punkte numatyta Pirkėjo teisė įgyvendinama vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis”.

 

5. Pirkėjo įsipareigojimai

5.1. Pirkėjas privalo priimti prekes šių Taisyklių nustatyta tvarka ir sumokėti už jas sutartą sumą.

5.2. Jeigu pasikeičia Pirkėjo www.RasotiZiedai.lt esančioje registracijos formoje pateikti duomenys, jis privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

5.3. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, jis privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją skyriuje „Kontaktai“ nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

5.4. Pirkėjas, naudodamasis www.RasotiZiedai.lt internetine parduotuve, įsipareigoja laikytis šių Taisyklių, bei nepažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktų.

5.5. Jei Pirkėjas, prekių pristatymo metu, be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Pirkėjas privalo padengti prekių pristatymo išlaidas.

5.6. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“ nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

 

6. Pardavėjo teisės

6.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti internetinės parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti ar sustabdyti jam galimybę naudotis internetine parduotuve arba išskirtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją.

6.2. Susidarius svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešę Pirkėjui.

6.3. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, pasirinkęs atsiskaitymo ne grynaisiais pinigais numatytus apmokėjimo būdus, nesumoka už prekes per 3 (tris) darbo dienas.

6.4. Pardavėjas turi teisę atsisakyti sudarytos Sutarties, jei baigėsi Sutartyje nurodytų prekių atsargos, taip pat, jei Sutartis buvo sudaryta asmens, kuris remiantis šiomis Taisyklėmis neturėjo teisės sudaryti sutarties.

6.5. Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

7. Pardavėjo įsipareigojimai

7.1. Pardavėjas įsipareigoja šiose Taisyklėse nustatytomis sąlygomis sudaryti Pirkėjui galimybę naudotis internetinės parduotuvės www.RasotiZiedai.lt teikiamomis paslaugomis.

7.2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu ir šiose Taisyklėse nurodytomis sąlygomis.

7.3. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 3 (tris) darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.

7.4. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į jam priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą internetinės parduotuvės registracijos formoje, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatytus atvejus.

7.5. Kiekvienos www.RasotiZiedai.lt parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

7.6. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

8. Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai

8.1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos Eurais ir Litais iki 2015m. 06.31d. ir tik Eurais nuo 2015 07 01. Pardavėjas pasilieka teisę keisti prekių kainas pasikeitus prekių savikainai, arba mokesčių dydžiams.

8.3. Pirkėjas atsiskaito už prekes apmokėjimu banko pavedimu arba per tarptautinę mokėjimo sistemą PayPal.

8.4. Atsiskaitydamas apmokėjimu banko pavedimu, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti ne vėliau kaip per 3 darbo dienas. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas ruošti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

 

 

9. Prekių pristatymas

9.1. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas.

9.2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl Force Majeure aplinkybių.

9.3. Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

9.4. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

9.5. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

9.6. Prekių pristatymo mokestis ir detalesnė informacija, susijusi su prekių pristatymu, pateikiama internetinės parduotuvės „Prekių pristatymas “ skyriuje.

9.7. Tuo atveju, kai Pirkėjas, remdamasis šiomis Taisyklėmis, atsisako Sutarties, jam tenka pareiga apmokėti visas tiesiogines prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas. Šių Pardavėjo išlaidų suma išskaičiuojama iš grąžintinų Pirkėjui už prekes sumokėtų pinigų.

9.8. Jei nėra galimybės užsakytų prekių pristatyti viena siunta, tai Pardavėjas turi teisę pristatyti prekes keliomis siuntomis, suderinus su Pirkėju.

9.9. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

 

10. Prekių grąžinimas ir keitimas

10.1. Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

10.2. Prekių grąžinimo ir keitimo numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją 4.2. Taisyklių punkte numatyta tvarka.

10.3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė)), tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą.

10.4. Grąžinamas prekes Pirkėjas gali atsiųsti naudojantis kurjerio paslaugomis. Tuo atveju, kai prekė grąžinama remiantis 4.2. punkte numatyta teise, Pirkėjui tenka padengti prekių grąžinimo išlaidos. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja prisiimti grąžinimo išlaidas ir tokias prekes pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus.

10.5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

 

11. Atsakomybė

11.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia registracijos formoje tikslių duomenų, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

11.2. Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis šia internetine parduotuve.

11.3. Pirkėjas atsako už savo prisijungimo duomenų perdavimą tretiesiems asmenims. Jei www.RasotiZiedai.lt teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs prie internetinės parduotuvės naudodamasis Pirkėjo prisijungimo duomenimis, Pardavėjas šį asmenį laiko Pirkėju.

11.4. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

11.5. Jei Pardavėjo internetinėje parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklapius, Pardavėjas nėra atsakingas už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, tų tinklapių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja.

11.6. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius tiesioginius nuostolius.

 

12. Baigiamosios nuostatos

12.1. Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.

12.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.